Çetintürk Bilgisayar Çetintürk Bilgisayar Çetintürk Bilgisayar Çetintürk Bilgisayar

KURUMSAL TANITIM

1993 yılında dahil olduğum sektörde Antalya´nın öncü bilgisayar firmalarında, Antalya ve Türkiye genelinde satış, teknik servis, kurumsal otomasyonların satış ve eğitiminin verilmesi, sunucu kurulumu, ağ alt yapısı oluşturma hizmetlerini verdim.

2006 yılına kadar geçen 13 yıllık sürede verdiğim hizmet, sorunların çözümündeki başarım, müşteri memnuniyetindeki hassasiyetim sektörde önemli tecrübeler edinmemi sağladı.

2006 yılında, sahip olduğum birikim ve koşullar Çetintürk Bilgisayar markasının doğmasını sağladı. Dürüst, güvenilir, çözüm üreten yaklaşımımı kurumsallaştırarak Çetintürk Bilgisayar´ın temelini oluşturdum. Hizmetlerimizin arasına bilgisayar deneyimlerimiz ile başarıyla yaptığımız Güvenlik Kamerası ve Alarm Sistemleri kurulumunu ekleyerek büyümeye devam ettik. Bünyemize kattığımız bilgisayar mühendisi ile yazılım ar-ge çalışmaları yapmaya, web sitesi ve kurumsal tasarım çalışmaları yapmaya başladık. Müşterilerimize donanım konusunda verdiğimiz memnuniyeti yazılımda da vermeye, markamızı büyütmeye devam ettik.

En iyi reklam verdiğiniz hizmettir prensibiyle çalışmaya, gelişmeye ve büyümeye devam etmekteyiz.

Durmuş ÇETİNTÜRK

 

Copyright © 2014 - Çetintürk Bilgisayar - Her hakkı saklıdır.